IHL U12
HDK Maribor vs HD Jesenice  3 – 7 (1:0,2:4,0:3)

Varovanci trenerja Luka POGAČNIKa so gostovali v štajerski prestolnici. V prvi tretjini jim ni šlo vse po načrtih, saj so Lisjaki v 14. minuti dosegli edini gol v tem delu (1:0). V igralnem smislu so bili sicer boljši od domačih, a hkrati tudi zelo neučinkoviti. Tudi v začetku druge tretjine je bilo videti podobno dogajanje – Jeseničani so napadali, domači pa so po dobrih štirih minutah znova zadeli (2:0). Sledilo je nekaj minut polnih dogajanj; v 23. minuti so Železarčki znižali zaostanek (2:1). Sedeminpetdeset sekund kasneje je bilo že 2:2, vendar je tudi jeseniška obramba nato domačim pustila doseči hiter zadetek – še 50 sekund kasneje so Lisjaki spet povedli (3:2). V kaotičnem dirkanju obeh ekip po ledu gor in dol so Jesenice izenačile le 36 sekund kasneje (3:3). Sledila je obojestranska izključitev; ob tem pa so si domači prislužili 2+2 minuti sedenja, Železarčki pa le 2. Belo-rdeči so darilo nemudoma izkoristili in so s power play gololm v 29. minuti prvič na tekmi tudi povedli (3:4). S tem rezultatom sta ekipi tudi odšli na krajši drugi odmor. V zadnji tretjini so Pogačnikovi varovanci vse opravili praktično v treh minutah – v razdobju med 35. in 37. minuto so trikrat zapored zadeli in razblinili vse dvome o zmagovalcih sobotnega srečanja (3:7).

IHL U16
HK Triglav vs HD Jesenice  2 – 5 (2:1,0:4,0:0)

Podobno kakor njihovi mlajši kolegi, so se s tekmeci v prvi tretjini mučili tudi kadeti. S power play golom Martica TÖRÖKa so sicer povedli sredi dvanajste minute tekme (0:1), vendar so domači izenačili le 42 sekund kasneje (1:1). V nekaj naslednjih minutah sta bili ekipi enakovredni, potem pa so Orli v osemnajsti minuti edinkrat na tekmi povedli (2:1). Slabih pet minut igre v drugi tretjini je bilo potrebne, da je TÖRÖK znova zadel in izenačil (2:2). Ogorčen boj brez spremembe rezultata se je nato bil do 35. minute. Takrat je v dveh minutah in osmih sekundah kar tri zadetke zabil Luc SLIVNIK (2:5)!!! Dobre tri minute pred koncem drugega dela so tako Železarji imeli visoko prednost. V zadnjem delu do novih sprememb rezultata več ni prišlo, živčni domači pa so si v tem delu prislužili kar deset minut izključitev (Jeseničani le dve).