HD Jesenice: Slivnik 5 (4+1), Török 5 (3+2), Dobravec 3 (2+1), Baloh 3 (2+1), Langus 3 (1+2), Dolinar 3 (1+2), Miklič 2 (0+2), Čufer 2 (0+2), Svetlin 1 (1+0), Rijavec 1 (0+1), Gasar 1 (0+1), Škrjanc 1 (0+1), Korošec 1 (0+1), Grašič 1 (0+1)
KHL Mladost: Idžan V. 3 (2+1), Pavetić 2 (1+1), Idžan B. 2 (0+2), Goršić 1 (1+0), Grgurić 1 (1+0), Bodiroga 1 (0+1)

Streli na gol: HD Jesenice 42 (16,13,13), KHL Mladost 20 (5,8,7)
Kazni: HD Jesenice 4 (2,0,2), KHL Mladost 10 (2,4,4)

HD Jesenice: 1-Škrjanc (GK), 25-Avsenek (GK), 12-Gasar, 17-Čufer, 7-Rijavec, 19-Török (C), 23-Slivnik, 22-Miklič, 6-Dolinar, 13-Langus, 11-Dobravec, 8-Baloh, 10-Krupenko, 14-Glavič, 21-Junež, 5-Korošec, 15-Svetlin, 24-Crnkić, 20-Sintič, 16-Grašič, 3-Adrović,
Trener: Gaber KLINAR

KHL Mladost: Janjatović Lončar (GK), Ždralović (GK), Mandič, Pavetič, Grgurič, Idžan V. (C), Idžan B., Looser, Žigolić, Bodiroga, Goršić, Jurić, Ožbolt, Plačko, Grgić, Pažin, Barna, Kireta
Trener: Alan Franjković

Kar nekako po pričakovanjih se je začela tekma mlajših dečkov – s strelom SLIVNIKa v desni zgornji kot – z golom v prvi minuti. Prav toliko, da se Zagrebčanom hitro pokaže kdo je gospodar v dvorani. Tudi podajalca pri zadetku nista presenetljiva (Torök in Rijavec), saj gre pač za napadalce prvega napada. Vse skupaj se je ponovilo drugič, ko so fantje iz prvega napada spet pridrsali na led – ponovna podaja Töröka in nov gol Slivnika v 4. minuti tekme. V deseti minuti je na 3:0 za domače povišal Nace LANGUS (podaja Gasar). V naslednji minuti je prišlo do prve izključitve na tekmi – na kazensko klop je zaradi spotikanja moral eden od gostov. Zagrebčani so se v naslednjih dveh minutah uspešno ubranili, a nov zadetek prejeli le sekundo za tem, ko so spet zaigrali v polni postavi – tokrat je za podajo poskrbel kar vratar Nejc ŠKRJANC, še svoj tretji zadetek pa je dosegel Slivnik. Na 5:0 je 38 sekund kasneje po podaji Langusa povišal Juš DOBRAVEC. Tik pred koncem tretjine je bil na domači strani zaradi spotikanja izključen Junež, a so le 11 sekund kasneje železarji dosegli t.i. shorthanded gol (gol z igralcem manj); po podaji Dolinarja je znova zadel Slivnik. Prva del se je tako končal z visokim vodstvom (6:0), ob razmerju strelov 16:5 v korist domačih.

V drugi tretjini je Škrjanca v domačih vratih zamenjal Gregor AVSENEK. Tudi v gostujočem golu je sicer prišlo do menjave, Ždralovića je zamenjal Janjatović lončar. V 17.minuti je bil zaradi oviranja izključen eden od gostov, vendar pa je na kazenski klopi še sedel Junež, tako da so bile moči na ledu izenačene. Vseeno je le 3 sekunde kasneje gol dosegel Žiga SVETLIN (podaja Korošec). V naslednji minuti so svoj prvi gol dosegli tudi gostje (7:1). Domači so nadaljevali z napadalno igro in plod take je bil osmi zadetek v 20. minuti tekme – za povišanje vodstva na 8:1 je zadel David BALOH (podajalca Miklič in Langus). V 23. minuti tekme so gostje zadeli drugič (8:2), vendar so jim tudi domači odgovorili z novim golom le 21 sekund kasneje – za 9:2 je zadel Tim DOLINAR, podal pa mu je Grašič. Nekoliko kaotične trenutke so novih 13 sekund kasneje za svoj tretji gol izkoristili Zagrebčani. Pa tudi to še ni bilo vse – še 33 sekund kasneje so dosegli tudi svoj četrti gol in s tem rezultat zmanjšali na 9:4. Vse skupaj seveda še zdaleč ni ogrožalo zanesljivega vodstva domačih. Sploh pa so železarji z golom Matica TÖRÖKA v naslednji minuti dosegli še svoj deseti zadetek (podajalec Čufer).  V zadnjih minutah tretjine je nato tempo nekoliko popustil in gledalci niso videli več nobenega novega zadetka. Tik pred koncem tretjine je bil zaradi spotikanja izključen sicer še eden od gostov. Rezultatsko neodločena tretjina (4:4) se je končala ob “strelski” premoči železarjev (13:8).

V uvodu v zadnjo tretjino so domači najprej z golom kaznovali izključitev Mladosti – za 11:4 je zadel znova TÖRÖK (podaja Slivnik). Za dvanajsti domači gol je 24 sekund kasneje poskrbel BALOH (podaji: Miklič, Dobravec). Tudi gostje niso želeli zaostajati pri doseganju zadetkov, zato so svojega petega – za katerega se je kasneje izkazalo, da je zadnji – na tekmi dosegli le 13 sekund za jeseniškim golom (12:5). V 36. minuti je bil zaradi oviranja izključen Langus, a so domači z lahkoto ubranili dve minuti igre z igralcem manj. Pri gostih sta si v 39. in 40. minuti v razmiku 31 sekund sledili dve izključitvi, domači pa so z novim zadetkom TÖRÖKa svoje vodstvo seveda povišali na 13:5 (podajalca Dolinar in Čufer). Zadnji gol na tekmi je po podaji Baloha dosegel DOBRAVEC v 43. minuti (14:5). Tudi v zadnji tretjini so železarji goste nadstreljali – 13:7.

Gaber Klinar:
“Po dobro odigrani prvi tretjini sem dal več možnosti igranja 3. in 4. napadu, tako da je tempo igre nekoliko upadel. Igralci iz teh dveh napadov so pokazali določen napredek v igri. Vidim, da v prihodnje lahko računam na marsikoga od njih.”