Urnik tekem U9 - sobota dopoldan, 31.3.2018

Schedule of U9 games for Saturday morning, March 31st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AOkanagan Vienna Tigers
0:9HD Hidria Jesenice
09:55
BHKMK Bled
7:2KHL Medveščak
09:55
CEC KAC
2:5HK Slavija Jr.
09:55
AHK Olimpija
5:0HK Triglav
10:15
BHKMK Bled
12:1EC KAC
10:15
CHD Hidria Jesenice
3:3HK Slavija Jr.
10:15
AKHL Medveščak
2:3HK Triglav
11:30
BOkanagan Vienna Tigers
1:8HK Olimpija
11:30
CEC KAC
0:10HD Hidria Jesenice
11:30
AHK Triglav
3:0Okanagan Vienna Tigers
11:50
BHK Slavija Jr.
7:0KHL Medveščak
11:50
CHK Olimpija
3:8HKMK Bled
11:50

____________________________________________________

Urnik tekem U9 - sobota popoldan, 31.3.2018

Schedule of U9 games for Saturday afternoon, March 31st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHK Triglav
0:11HD Hidria Jesenice
15:00
BHK Slavija Jr.
1:3HK Olimpija
15:00
COkanagan Vienna Tigers
3:9HKMK Bled
15:00
AHK Olimpija
3:1KHL Medveščak
15:20
BHK Triglav
0:4HK Slavija Jr.
15:20
CHD Hidria Jesenice
5:5HKMK Bled
15:20

____________________________________________________

Urnik tekem U9 - nedelja dopoldan, 01.4.2018

Schedule of U9 games for Sunday morning, April 1st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AKHL Medveščak
3:4EC KAC
09:25
BHKMK Bled
14:0HK Triglav
09:25
CHD Hidria Jesenice
1:4HK Olimpija
09:25
AEC KAC
3:1Okanagan Vienna Tigers
09:45
AHK Triglav
2:8EC KAC
10:05
AEC KAC
0:1HK Olimpija
10:25
BOkanagan Vienna Tigers
1:8HK Slavija Jr.
10:25
CKHL Medveščak
0:7HD Hidria Jesenice
10:25
AKHL Medveščak
2:1Okanagan Vienna Tigers
11:00
BHK Slavija Jr.
2:9HKMK Bled
11:00

____________________________________________________

Četrtfinale U9

U9 Quarterfinals
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHKMK Bled
17:1Okanagan Vienna Tigers
13:37
CHK Olimpija
4:1KHL Medveščak
13:37
AHK Slavija Jr.
7:4EC KAC
13:57
CHD Hidria Jesenice
15:0HK Triglav
13:57

____________________________________________________

Polfinale U9

U9 Semifinals
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
BHKMK Bled
7:6HK Slavija Jr.
14:17
AHK Olimpija
3:4HD Hidria Jesenice
14:52

____________________________________________________

Tekma za tretje mesto U9

U9 3rd place game
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHK Slavija Jr.
6:3HK Olimpija
16:05

____________________________________________________

Tekma za prvo mesto U9

U9 1st place game
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
CHKMK Bled
4:3HD Hidria Jesenice
16:05

U9 PRVAKI / U9 Champions:
HKMK Bled

2.mesto HD Hidria Jesenice
3. mesto HK Slavija Jr.