Urnik tekem U8 - sobota dopoldan, 31.3.2018

Schedule of U8 games for Saturday morning, March 31st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AEC KAC
4:1HD Hidria Jesenice 208:30
BHKMK Bled
3:3HK Olimpija
08:30
CHK Slavija Jr.
1:1HK Triglav
08:30
AHD Hidria Jesenice 1
9:0EC VSV
08:47
BHK Olimpija
5:0HD Hidria Jesenice 2
08:47
CEC KAC
5:4HK Triglav
08:47
AHK Olimpija
1:0HK Slavija Jr.
09:04
BKHL Medveščak
0:1EC KAC
09:04
CHD Hidria Jesenice 2
0:2HK Triglav
09:04
AKHL Medveščak
7:0EC VSV
09:21
BEC KAC
0:4HD Hidria Jesenice 1
09:21
CHKMK Bled2:1HK Slavija Jr.
09:21

_______________________________________

Urnik tekem U8 - sobota popoldan, 31.3.2018

Schedule of U8 games for Saturday afternoon, March 31st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa b/
Goals b
Team BUra/Time
AHK Olimpija
6:0EC VSV
13:40
BHD Hidria Jesenice 20:8HD Hidria Jesenice 1
13:40
CKHL Medveščak
0:2HK Slavija Jr.
13:40
AHD Hidria Jesenice 21:5KHL Medveščak
13:57
BHK Triglav
1:1HD Hidria Jesenice 1
13:57
CHKMK Bled8:0EC VSV
13:57
AHD Hidria Jesenice 20:5HKMK Bled14:15
BHK Slavija Jr.
1:2HD Hidria Jesenice 1
14:15
CEC VSV
1:3HK Triglav
14:15
AHK Triglav
2:2HKMK Bled14:32
BEC VSV
0:5HK Slavija Jr.
14:32
CKHL Medveščak
0:1HK Olimpija
14:32

_______________________________________

Urnik tekem U8 - nedelja dopoldan, 01.4.2018

Schedule of U8 games for Sunday morning, April 1st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHD Hidria Jesenice 1
3:5HKMK Bled
08:00
BEC VSV
5:1EC KAC
08:00
CHK Triglav
1:0KHL Medveščak
08:00
AHK Triglav
0:3HK Olimpija
08:17
BHK Slavija Jr.
4:1EC KAC
08:17
CHD Hidria Jesenice 1
1:2KHL Medveščak
08:17
AEC VSV
2:1HD Hidria Jesenice 208:34
BHK Olimpija
5:2EC KAC
08:34
CHKMK Bled
2:1KHL Medveščak
08:34
AHK Slavija Jr.
1:0HD Hidria Jesenice 208:51
BHD Hidria Jesenice 1
0:2HK Olimpija
08:51
CEC KAC
1:7HKMK Bled
08:51

_______________________________________

Četrtfinale U8

U8 Quarterfinals
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHK Olimpija
2:1EC VSV
12:00
CHKMK Bled
3:0EC KAC
12:00
AHK Slavija Jr.
2 PS:1HK Triglav
12:17
CHD Hidria Jesenice 1
2:1KHL Medveščak
12:17

_______________________________________

Polfinale U8

U8 Semifinals
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHK Olimpija
1:0HK Slavija Jr.
13:20
CHKMK Bled
0:2HD Hidria Jesenice 1
13:20

_______________________________________

Tekma za tretje mesto U8

U8 3rd place game
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
BHKMK Bled
0:1 (PS)HK Slavija Jr.
14:52

_______________________________________

IgriščeEkipa ADoseženi zadetkivs.Doseženi zadetkiEkipa BUra
HD Hidria Jesenice 1
13HK Olimpija

_______________________________________

U8 PRVAKI / U8 Champions:
HK SŽ Olimpija

2.mesto HD Hidria Jesenice
3. mesto Slavija Jr.

 

Print Friendly, PDF & Email