Urnik tekem U10 - sobota dopoldan, 31.3.2018

Schedule of U10 games for Saturday morning, March 31st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHK Slavija Jr.
2:2HKMK Bled
10:35
BEC VSV
2:5EC KAC
10:35
CHK Triglav
3:2HD Hidria Jesenice
10:35
AOkanagan Vienna Tigers
2:4HK Olimpija
10:55
BKHL Medveščak
1:2EC KAC
10:55
CHK Slavija Jr.
3:2HD Hidria Jesenice
10:55
AEC VSV
0:7HK Olimpija
12:10
BHK Triglav
9:2Okanagan Vienna Tigers
12:10
CHKMK Bled
3:3HD Hidria Jesenice
12:10
AHD Hidria Jesenice
5:0KHL Medveščak
12:30
BHK Olimpija
4:2HK Slavija Jr.
12:30
CHK Triglav
6:3HKMK Bled
12:30

______________________________________

Urnik tekem U10 - sobota popoldan, 31.3.2018

Schedule of U10 games for Saturday afternoon, March 31st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHKMK Bled
3:1Okanagan Vienna Tigers
15:40
BKHL Medveščak
1:9HK Triglav
15:40
CHK Slavija Jr.
4:2EC VSV
15:40
AHD Hidria Jesenice6:2Okanagan Vienna Tigers
16:00
BHKMK Bled
7:0EC VSV
16:00
CKHL Medveščak
0:6HK Slavija Jr.
16:00
AHD Hidria Jesenice8:0EC VSV
16:35
BHK Olimpija
4:3HK Triglav
16:35
CHKMK Bled
3:0KHL Medveščak
16:35
AKHL Medveščak
1:8HK Olimpija
16:55
BHK Slavija Jr.
2:2Okanagan Vienna Tigers
16:55
CEC VSV
3:8HK Triglav
16:55

______________________________________

Urnik tekem U10 - nedelja dopoldan, 01.4.2018

Schedule of U10 games for Sunday morning, April 1st, 2018
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AEC KAC
3:3HK Slavija Jr.
09:45
BOkanagan Vienna Tigers
6:3EC VSV
09:45
CEC VSV
1:11KHL Medveščak
10:05
AHD Hidria Jesenice
5:4EC KAC
10:05
BEC KAC
3:4HK Olimpija
11:00
CEC KAC
3:8HK Triglav
11:20
AOkanagan Vienna Tigers
2:3KHL Medveščak
11:20
BHK Olimpija
6:2HKMK Bled
11:20
CEC KAC
2:1HKMK Bled
11:40
AHK Triglav
5:7HK Slavija Jr.
11:40
BHK Olimpija
0:3HD Hidria Jesenice
11:40
COkanagan Vienna Tigers
2:6EC KAC
12:00

______________________________________

Četrtfinale U10

U10 Quarterfinals
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
BHK Slavija Jr.
6:1EC KAC
13:37
BHD Hidria Jesenice
3:4 (PS)HKMK Bled
13:57
AHK Olimpija
6:0Okanagan Vienna Tigers
14:17
CHK Triglav
4:1KHL Medveščak
14:17

______________________________________

Polfinale U10

U10 Semifinals
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHK Olimpija
4:3HK Slavija Jr.
15:30
CHK Triglav
5:1HKMK Bled
15:30

______________________________________

Tekma za tretje mesto U10

U10 3rd place game
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
AHK Slavija Jr.
7:0HKMK Bled
16:030

______________________________________

Tekma za prvo mesto U10

U10 1st place game
IGRIŠČE/
playground
Team AGoli ekipa A/
Goals A
vs.Goli ekipa B/
Goals B
Team BUra/Time
CHK Olimpija
5:3HK Triglav
16:30

U10 PRVAKI / U10 Champions:
HK SŽ Olimpija

2. mesto HK Triglav
3. mesto HK Slavija Jr.