Včeraj zvečer so svojo tretjo letošnjo tekmo v ligi EBYSL odigrali igralci iz ekipe U20. Tudi tokrat so gostovali, domače tekme v tej sezoni pa pravzaprav še niso odigrali. Nezbrano so naši fantje začeli s tekmo, saj so prvi gol prejeli po vsega dvajsetih sekundah igre. Tudi to jih ni predramilo, tako da je sledil nov pak v Kogovškovo mrežo le dobro minuto kasneje. Po nepopolni minuti in pol igre so tako Štajerci vodili z 2:0. Končno so se v nadaljevanju prebudili tudi Železarji, ki so z golom Jaka ŠTURMa v začetku osme minute zaostanek prepolovili. Ves preostali del uvodne tretjine sta bili ekipi dokaj enakovredni, do spremembe rezultata pa ni prišlo. Nekoliko bolj angažirana igra naših fantov v drugem delu je domače nekajkrat spravila v resnejše težave, vendar so se tja do začetka 33. minute vseeno uspeli zadržati v vodstvu; takrat je za izenačenje v power playu zadel Matic JEKLIČ. Tudi v nadaljevanju tretjine so bili gostje nevarnejši, do drugega piska sirene pa je rezultat ostal izenačen. Zadnji del je prinesel rapsodijo v belo-rdečem, saj so varovanci Dejana VARLa domače popolnoma nadigrali. Za vodstvo je s svojim drugim golom na tekmi poskrbel ŠTURM v 50. minuti, tokrat celo ob igri z igralcem manj. Ko je v 53. minuti od daleč ob prednosti dveh igralcev zadel še Zemir ŠABANOVIĆ, so se že videli obrisi tretje zmage v tretji tekmi v letošnji ligi EBYSL. Že v naslednji minuti si je predčasen odhod pod prho prislužil Korošec, Železarji pa so ob tem dobili tudi pet-minutno kazen. Ko je še v isti minuti na klop za kaznovane moral še eden od jeseniških branilcev, je bilo nekajkrat pred vrati Kogovška vroče. Ob igri z igralcem več so domači v začetku 58. minute vseeno prišli na le gol zaostanka. Poskus brez vratarja se jim je v nadaljevanju sfižil, novo zmago pa je z zadetkom v prazno mrežo tri sekunde pred koncem s svojim drugim golom na tekmi potrdil JEKLIČ.