Po dolgem času se je domačim gledalcem spet predstavila ekipa U20. Njeni nasprotniki so bili gostje iz solnograškega – razvpita akademija Red Bull iz Salzburga. Ni šlo zlahka. Gostje so v sedmi minuti zadeli za vodstvo in hkrati tudi postavili rezultat prve tretjine. Še slabše je kazalo v 25. minuti, ko je Bikom uspelo doseči še drugi zadetek (0:2). Četa Dejana VARLa pa je znala najti pot nazaj v tekmo. Še dodatnih deset minut je trajalo, da so Železarji končno zadeli; uspešen je bil Viktor KASTEL (1:2). Ko je bil enkrat urok gostujoče mreže premagan, pa je steklo. Tri minute kasneje je izenačil Nik BRGLEZ (2:2), za popoln preobrat pa pičlih 18 sekund pred koncem tretjine poskrbel še Jaka ŠTURM (3:2). V zadnji tretjini je vse dvome o zmagovalcih z golom v zadnji minuti razblinil Nejc BRUS (4:2).