IHL U16

HDK Maribor vs HD Hidria Jesenice
0 – 7

(0:2,0:2,0:3)

Brez silnejših naprezanj so Železarji opravili z gostovanjem v Ledni dvorani v Mariboru. Že v drugi minuti je David BALOH načel domačo mrežo (0:1). Power play gol Filipa FARTEKa v dvanajsti minuti je postavil končni rezultat prve tretjine (0:2). Kadeti, ki jih je tokrat vodil Aleš REMAR, so tudi v drugi tretjini zadeli dvakrat – svoj drugi gol na tekmi je v 30. minuti dosegel BALOH (0:3). Bine MAŠIČ je bil uspešen v 38. minuti (0:4). Še za zadetek uspešnejši so bili Železarji v zadnjem delu. Na pet zadetkov razlike je povišal Grega PAZLAR ob koncu 43. minute (0:5). Slabi dve minuti kasneje je zadel še Marcel KOBAL (0:6). Petdeseta minuta je prinesla zadetek Matica TÖRÖKa (0:7), s katerim so Železarji v strelskem smislu s tekmo tudi opravili. Zadnjih deset minut je minilo brez rezultatskih sprememb.