Tako je naneslo, da sta praktično hkrati tekmi morali odigrati ekipi U18 in U20. Ker je v ekipi U20 sodelovalo pet fantov, ki so sicer še redni člani ekipe mladincev, je bil trener Sodja na tekmi U18 na Bledu kot njihovo zamenjavo primoran uporabiti kadete. Moštvo se na drugi strani Mežakle ni izkazalo, čeprav je po dveh tretjinah še minimalno vodilo. Ob koncu je bilo 3:2 za domače, gola za Železarje pa sta dosegla Marcel KOBAL in Luc SLIVNIK.

Bolje so se odrezali varovanci Dejana Varla, ki so v prvi tretjini z goloma Nejca BRUSa in Roka AVSENEKa proti Vienna Capitalsom povedli z 2:0. Druga tretjina ni ponudila zadetkov. Z drugim golom na tekmi je Avsenek v 54. minuti povišal na 3:0, vendar so gostje zadeli še v isti minuti (3:1). Prazno gostujočo mrežo je v 59. minuti zadel še Žan JEZOVŠEK in postavil končni rezultat HD Hidria Jesenice vs UPC Vienna Capitals   4 – 1.