DP U18:
HD Jesenice vs HK Slavija Jr. 5 – 0 (2:0,2:0,1:0)

Tudi četrto tekmo v novi sezoni so mladinci dobili. Tokrat so bili njihove žrtve igralci zaloške Slavije Jr. ki niso predstavljali hujše ovire. Tekma sama tudi ni ponudila kakih večjih razburjenj, saj so jo Železarji odigrali zanesljivo od začetka do konca. Prvih nekaj minut je še minilo v dokaj enakovredni igri, potem pa so si Založani prislužili dve zaporedni izključitvi. Drugo je za uvodni jeseniški gol s pridom v svojo korist preobrnil Ahmet JAKUPOVIĆ v 9. minuti. Štirideset sekund kasneje je zadel še Matic ZOR (2:0). Do konca tretjine so si domači prislužili kar tri izključitve, vendar igralcem Slavije Jr. ni uspelo premagati Nejca ŽAGARja. V drugi tretjini je dobrih sedemdeset gledalcev videlo prvi zadetek ob domači prednosti igralca v 33. minuti, zadel pa je Tim IVANČEVIČ. Isti igralec je še enkrat zadel 16 sekund pred iztekom tretjine, tokrat celo ob igralcu manj za domače. Obe ekipi sta si sicer v drugem delu prislužili po dve izključitvi. Enako velja za zadnjo tretjino, saj sta obe ekipi po dvakrat morali poslati enega od igralcev na klop za kaznovane, vendar so bile izključitve bolj plod individualnih napak, kot pa kake nervozne ali celo grobe igre. Edini zadetek v tem delu je padel v 49. minuti, ko je od blizu zadel Gregor POGAČAR. S to zmago – ki so jo znova posvetili obolelemu soigralcu Maticu Nastranu – so Železarji sami na vrhu prvenstvene razpredelnice s stoodstotnim izplenom v dosedanjem delu prvenstva. V nedeljo gostujejo na Bledu.