IHL U12

HD Hidria Jesenice vs HKMK Bled B
7 – 2

(3:1,2:1,2:0)

Mlajši dečki so se v soboto pomerili z blejsko B ekipo. Že v drugi minuti so naši fantje povedli in bili tudi v nadaljevanju boljša ekipa (1:0). Kljub temu so v začetku osme minute gostom dopustili, da so izenačili (1:1). Stanje ni trajalo dolgo, saj so Železarčki znova povedli že dvajset sekund kasneje (2:1). Dobro minuto aksneje je bilo že 3:1. Druga polovica uvodne tretjine je minila brez sprememb na semaforju. Dobrih šest minut je potrebovala četa Luke POGAČNIKa, da je prvič zadela v drugi tretjini (4:1). Ko je sredi 26. minute dosegla še svoj peti zadetek (5:1), je počasi začelo potajati jasno, da bo zmaga ostala doma. Slabo minuto aksneje so gostje sicer dosegli še svoj drugi gol (5:2), a v enakovredni drugi tretjini česa več niso uspeli doseči. V zadnjem delu so rdeči najprej v 43. minuti dosegli power play gol (6:2), vse skupaj pa v rezultatskem smislu dokončali v 36. minuti, ko so zadeli še sedmič za skupno lepo zmago s 7:2.