Zadnje novice
  1. Voščilo
  2. Tečaj drsanja
  3. Občni zbor HD Hidria Jesenice
  4. Železarčkov turnir 2019
  5. Pred polfinalom mladincev

KOLEDAR TEKEM

06.10.2019 Dvorana Celje HK TRUE Celje HD Hidria Jesenice HDD Bled HK Slavija Junior
20.10.2019 Dvorana Tivoli HK SŽ Olimpija HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice HK Triglav
10.11.2019 Dvorana Podmežakla HD Hidria Jesenice HK SŽ Olimpija HKMK Bled HK TRUE Celje
15.12.2019 Ledna dvorana Bled HDD Bled HD Hidria Jesenice HDK Maribor HK Triglav
12.01.2020 Ledna dvorana Bled HKMK Bled HD Hidria Jesenice HDD Bled HK Slavija Junior
26.01.2020 Arena Zlato polje, Kranj HK Triglav HD Hidria Jesenice HKMK Bled HK TRUE Celje
23.02.2020 Dvorana Podmežakla HD Hidria Jesenice HK TRUE Celje HDD Bled HKMK Bled
22.03.2020 Dvorana Zalog HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice HDK Maribor HK Triglav
13.10.2019 Dvorana Podmežakla HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior 2 HDD Bled
10.11.2019 Dvorana Tivoli HK SŽ Olimpija 2 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior 2
24.11.2019 Dvorana Tivoli HK SŽ Olimpija 1 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior 1
08.12.2019 Arena Zlato Polje, Kranj HK Triglav HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior 1
19.01.2020 Dvorana Podmežakla HD Hidria Jesenice HK Triglav HKMK Bled
23.02.2020 Ledna dvorana Bled HDD Bled HK SŽ Olimpija 1 HD Hidria Jesenice
14.09.2019 Dvorana Podmežakla 09:45 HD Hidria Jesenice HDK Maribor
21.09.2019 Villach Stadt Halle 16:45 EC VSV HD Hidria Jesenice
05.10.2019 Ledna dvorana Bled 18:35 HK MK Bled HD Hidria Jesenice
12.10.2019 Dvorana Celje 12:00 HK True Celje HD Hidria Jesenice
19.10.2019 Dvorana Podmežakla 10:30 HD Hidria Jesenice HK Triglav
26.10.2019 Dvorana Zalog 15:00 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
02.11.2019 Dvorana Podmežakla 10:30 HD Hidria Jesenice HK SŽ Olimpija
09.11.2019 Dvorana Podmežakla 16:30 HD Hidria Jesenice HDD Bled
16.11.2019 Velesajam Zagreb 10:00 Team Zagreb HD Hidria Jesenice
21.11.2019 Dvorana Podmežakla 16:30 HD Hidria Jesenice EC KAC
30.11.2019 Ledna dvorana Maribor 14:00 HDK Maribor HD Hidria Jesenice
07.12.2019 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice EC VSV
28.12.2019 Dvorana Podmežakla 12:30 HD Hidria Jesenice HK MK Bled
04.01.2020 Dvorana Podmežakla 11:00 HD Hidria Jesenice HK True Celje
11.01.2020 Arena Zlato Polje 13:00 HK Triglav HD Hidria Jesenice
18.01.2020 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior
25.01.2020 Dvorana Tivoli 15:30 HK SŽ Olimpija HD Hidria Jesenice
01.02.2020 Dvorana Podmežakla 12:15 HD Hidria Jesenice Team Zagreb
10.02.2020 Ledna dvorana Bled 17:50 HDD Bled HD Hidria Jesenice
15.02.2020 Kärntner Eissportzentrum 12:20 EC KAC HD Hidria Jesenice
15.09.2019 Dvorana Podmežakla 18:00 HD Hidria Jesenice EC KAC
22.09.2019 Dvorana Podmežakla 18:00 HD Hidria Jesenice HK SŽ Olimpija
29.09.2019 Ledna dvorana Maribor 11:15 HDK Maribor HD Hidria Jesenice
06.10.2019 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK Triglav
20.10.2019 Dvorana Podmežakla 17:15 HD Hidria Jesenice HK MK Bled
23.10.2019 Dvorana Zalog 18:30 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
27.10.2019 Dom Sportova, Zagreb 14:30 Team Zagreb HD Hidria Jesenice
03.11.2019 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK True Celje
17.11.2019 Ledna dvorana Bled 16:25 HDD Bled HD Hidria Jesenice
24.11.2019 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior
01.12.2019 Dvorana Tivoli 16:15 HK SŽ Olimpija HD Hidria Jesenice
08.12.2019 Arena Zlato Polje 11:45 HK Triglav HD Hidria Jesenice
12.12.2019 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice HDK Maribor
22.12.2019 Kärntner Eissportzentrum 12:10 EC KAC HD Hidria Jesenice
05.01.2020 Ledna dvorana Bled 11:25 HK MK Bled HD Hidria Jesenice
12.01.2020 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HDD Bled
19.01.2020 Dvorana Celje 12:50 HK True Celje HD Hidria Jesenice
27.01.2020 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice Team Zagreb
02.02.2020 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior 1/4 finale
11.02.2020 Dvorana Zalog 17:00 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice 1/4 finale
16.02.2020 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior 1/4 finale
14.09.2019 Dvorana Podmežakla 12:00 HD Hidria Jesenice HDK Maribor
17.09.2019 Velesajam Zagreb

16:30

Team Zagreb HD Hidria Jesenice
21.09.2019 Dvorana Podmežakla 13:30 HD Hidria Jesenice HK Triglav
28.09.2019 Dvorana Celje 15:15 HK True Celje HD Hidria Jesenice
01.10.2019 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice EC KAC
05.10.2019 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior
15.10.2019 Ledna dvorana Bled 18:25 HK MK Bled HD Hidria Jesenice
19.10.2019 Dvorana Podmežakla 12:30 HD Hidria Jesenice EC VSV
22.10.2019 Dvorana Tivoli 19:15 HK SŽ Olimpija HD Hidria Jesenice
26.10.2019 Arena Zlato Polje 16:30 HK Triglav HD Hidria Jesenice
29.10.2019 Dvorana Podmežakla 17:00 HD Hidria Jesenice Team Zagreb
02.11.2019 Dvorana Podmežakla 12:30 HD Hidria Jesenice HK True Celje
16.11.2019 Kärntner Eissportzentrum 15:10 EC KAC HD Hidria Jesenice
23.11.2019 Dvorana Zalog 18:45 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
26.11.2019 Dvorana Podmežakla 17:45 HD Hidria Jesenice HK SŽ Olimpija
30.11.2019 Ledna dvorana Maribor 16:15 HDK Maribor HD Hidria Jesenice
28.12.2019 Villach Stadt Halle 14:55 EC VSV HD Hidria Jesenice
04.01.2020 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK Triglav
07.01.2020 Dvorana Tivoli 18:00 HK SŽ Olimpija HD Hidria Jesenice
08.01.2020 Villach Stadt Halle 17:30 EC VSV HD Hidria Jesenice
14.01.2020 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice Team Zagreb
18.01.2020 Ledna dvorana Maribor 11:30 HDK Maribor HD Hidria Jesenice
25.01.2020 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK MK Bled
30.01.2020 Kärntner Eissportzentrum 17:55 EC KAC HD Hidria Jesenice
10.02.2020 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice HK MK Bled
12.02.2020 Dvorana Celje 17:45 HK True Celje HD Hidria Jesenice
15.02.2020 Dvorana Podmežakla 13:00 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior
26.09.2019 Velesajam Zagreb 19:30 KHL Mladost HD Hidria Jesenice
29.09.2019 Ledna dvorana Maribor 14:00 HDK Maribor HD Hidria Jesenice
06.10.2019 Dvorana Podmežakla 18:30 HD Hidria Jesenice HK Triglav
10.10.2019 Dvorana Podmežakla 15:45 HD Hidria Jesenice HK MK Bled
13.10.2019 Dvorana Zalog 16:30 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
27.10.2019 Ledna dvorana Bled 17:00 HK MK Bled HD Hidria Jesenice
03.11.2019 Dvorana Podmežakla 17:15 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior
14.11.2019 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice HDK Maribor
17.11.2019 Dvorana Tivoli 18:30 HK SŽ Olimpija HD Hidria Jesenice
21.11.2019 Arena Zlato Polje 18:00 HK Triglav HD Hidria Jesenice
01.12.2019 Dvorana Zalog 17:00 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
19.12.2019 Velesajam Zagreb 18:00 KHL Mladost HD Hidria Jesenice
22.12.2019 Dvorana Podmežakla 17:30 HD Hidria Jesenice SKHL Crvena Zvezda
29.12.2019 Dvorana Podmežakla 17:30 HD Hidria Jesenice HK Triglav
05.01.2020 Ledna dvorana Maribor 18:45 HDK Maribor HD Hidria Jesenice
09.01.2020 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice HK SŽ Olimpija
19.01.2020 Dvorana Tivoli 16:30 HK SŽ Olimpija HD Hidria Jesenice
01.02.2020 Arena Zlato Polje 15:30 HK Triglav HD Hidria Jesenice
04.02.2020 Dvorana Podmežakla 20:15 HD Hidria Jesenice SKHL Crvena Zvezda
06.02.2020 Pionir Beograd 17:15 SKHL Crvena Zvezda HD Hidria Jesenice
07.02.2020 Pionir Beograd 08:00 SKHL Crvena Zvezda HD Hidria Jesenice
14.02.2020 Dvorana Podmežakla 19:00 HD Hidria Jesenice KHL Mladost
16.02.2020 Dvorana Podmežakla 17:30 HD Hidria Jesenice HDK Maribor
18.02.2020 Dvorana Podmežakla 18:30 HD Hidria Jesenice HK SŽ Olimpija
20.02.2020 Ledna dvorana Bled 18:30 HK MK Bled HD Hidria Jesenice
23.02.2020 Dvorana Podmežakla HD Hidria Jesenice KHL Mladost
26.02.2020 Dvorana Podmežakla Prest. HD Hidria Jesenice HK MK Bled
27.02.2020 Dvorana Podmežakla Prest. HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior
05.09.2019 Arena Zlato Polje (POKAL) 16:30 HK SŽ Olimpija HD Hidria Jesenice
18.09.2019 Dvorana Podmežakla (DP) 19:00 HDD SIJ Acroni Jesenice HD Hidria Jesenice
21.09.2019 Dvorana Celje (DP+IHL) 18:00 HK True Celje HD Hidria Jesenice
23.09.2019 Dvorana Podmežakla (DP) 19:00 HD Hidria Jesenice HK MK Bled
28.09.2019 Dvorana Podmežakla ( DP+IHL) 18:00 HD Hidria Jesenice HK Triglav
30.09.2019 Dvorana Tivoli (DP) 19:00 HK SŽ Olimpija HD Hidria Jesenice
05.10.2019 Dom Sportova, Zagreb (IHL) 14:15 KHL Mladost HD Hidria Jesenice
07.10.2019 Dvorana Podmežakla (DP) 19:00 HD Hidria Jesenice HDK Maribor
14.10.2019 Ledna dvorana Maribor (DP) 19:00 HDK Maribor HD Hidria Jesenice
16.10.2019 Dvorana Podmežakla (IHL) 19:00 HD Hidria Jesenice HK Vojvodina
19.10.2019 Dvorana Zalog (DP+IHL) 19:00 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
22.10.2019 Dvorana Podmežakla (DP) 19:00 HD Hidria Jesenice HK SŽ Olimpija
26.10.2019 Dvorana Podmežakla (IHL) 18:00 HD Hidria Jesenice SKHL Crvena Zvezda
30.10.2019 Dvorana Podmežakla ( DP+IHL) 18:00 HD Hidria Jesenice HK True Celje
02.11.2019 Arena Zlato Polje (DP+IHL) 19:30 HK Triglav HD Hidria Jesenice
13.11.2019 Dvorana Podmežakla (IHL) 19:00 HD Hidria Jesenice KHL Mladost
18.11.2019 Ledna dvorana Bled (DP) 18:45 HK MK Bled HD Hidria Jesenice
23.11.2019 Novi Sad (IHL) 13:00 HK Vojvodina HD Hidria Jesenice
25.11.2019 Dvorana Podmežakla (DP) 19:00 HD Hidria Jesenice HDD SIJ Acroni Jesenice
27.11.2019 Dvorana Podmežakla (DP+IHL) 19:00 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior
30.11.2019 Dvorana Podmežakla (IHL) 18:00 HD Hidria Jesenice SKHL Crvena Zvezda
18.12.2019 Dvorana Celje (IHL) 18:00 HK True Celje HD Hidria Jesenice
21.12.2019 Dvorana Podmežakla (IHL) 18:00 HD Hidria Jesenice HK Triglav
28.12.2019 Dvorana Podmežakla (IHL) 18:00 HD Hidria Jesenice KHL Mladost
04.01.2020 Dvorana Podmežakla (IHL) 19:00 HD Hidria Jesenice HK Vojvodina
11.01.2020 Dvorana Zalog (IHL) 19:00 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
13.01.2020 Dvorana Zalog (DP-1/4 fin.) 19:00 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
17:01.2020 Pionir Beograd (IHL) 20:15 SKHL Crvena Zvezda HD Hidria Jesenice
18.01.2020 Pionir Beograd (IHL) 11:45 SKHL Crvena Zvezda HD Hidria Jesenice
20.01.2020 Dvorana Podmežakla (DP-1/4 fin.) 19:00 HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior
21.01.2020 Dvorana Zalog (DP-1/4 fin.) 19:00 HK Slavija Junior HD Hidria Jesenice
29.01.2020 Dvorana Podmežakla (IHL) 19:00 HD Hidria Jesenice HK True Celje
01.02.2020 Arena Zlato Polje (IHL) 19:15 HK Triglav HD Hidria Jesenice
12.02.2020 Velesajam Zagreb (IHL) 18:30 KHL Mladost HD Hidria Jesenice
22.02.2020 Novi Sad (IHL) ??:?? HK Vojvodina HD Hidria Jesenice
29.02.2020 Dvorana Podmežakla (IHL) HD Hidria Jesenice HK Slavija Junior