DP U16:
HK Slavija Jr. vs HD Jesenice

Tiho so odigrali kadeti tekmo IHL – tako se letos imenuje tekmovanje v vseh mlajših kategorijah – v Zalogu. V vsaki tretjini so dosegli po en zadetek in se ob koncu veselili zaslužene zmage. Točno na polovici prve tretjine je vodilni gol dosegel David BALOH. Podobno izenačena je bila tudi druga tretjina, našim fantom pa je uspelo vodstvo podvojiti šele v zadnji minuti, ko je zadel Matic TÖRÖK (0:2). Kar je v drugi tretjini zahtevalo toliko časa, je bilo hitreje opravljeno v zadnjem delu, saj so Železarji z golom Naceta LANGUSa v 42. minuti ušli že na tri zadetke razlike. Domačim je dobrih devet minut pred koncem uspelo doseči častni zadetek, naši fantje pa so tekmo mirno pripeljali do konca.