IHL U14
HK Triglav vs HD Jesenice   5 – 9 (1:1,2:2,2:6)

Dečki so opravili s svojo nedeljsko obveznostjo v dvorani na Zlatem polju v Kranju. V izenačeni prvi tretjini sta obe moštvi zabili po en gol. Povedli so Železarji v enajsti minuti, izenačili pa Triglavani v sedemnajsti. Ekipa Anžeta TÖRÖKa je bila v drugem delu že boljši nasprotnik, čeprav se po 40 odigranih minutah to na semaforju še ni poznalo. Belo-rdeči so sicer povedli že po 53 sekundah nadaljevanja (1:2). Kranjčani so v 24. in 26. minuti dvakrat zadeli in rezultat preobrnili v svoj prid (3:2). Njihovo vodstvo je trajalo dobri dve minuti, potem pa so – celo z igralcem manj – Jeseničani izenačili (3:3). Preostalih dvanajst minut druge tretjine je minilo v premoči Jeseničanov, ki pa niso več znali spraviti paka za hrbet domačega vratarja. V igralnem smislu je bila podobno videti tudi zadnja tretjina, s to razliko, da so belo-rdeči znali svojo premoč tudi kapitalizirati. Ni pa šlo zlahka, saj so Železarji potrebovali skorajda enajst minut igre v tem delu, da so znova povedli (3:4). Ko so dobro minuto kasneje zadeli še petič (3:5), se je zdelo, da so že na poti do zmage. S tem se niso strinjali Kranjčani, ki so v 53. minuti znova prišli na gol zaostanka (4:5). Spet so lažje zadihali Železarji v 56. minuti, ko so znova ušli na razliko dveh zadetkov (4:6). V oseminpetdeseti minuti je vsaka od obeh ekip zadela po enkrat –  najprej so povišali naši (4:7), nato pa znižali domači (5:7). Da domačim ne bi na pamet prišla ideja o kakem poznem preobratu, so belo-rdeči v zadnji minuti in trinajstih sekundah zadeli še dvakrat in ob koncu zasluženo visoko slavili (5:9).