Gledalcev:

HD Jesenice – MK Bled A

1 – 14

(1:3,0:6,0:5)

Gibanje rezultata: 1:0 HD Jesenice 2′, 1:1 MK Bled A 3′, 1:2 MK Bled A 6′, 1:3 MK Bled A 14′, 1:4 MK Bled A  18′, 1:5 MK Bled A 19′, 1:6 MK Bled A 21′, 1:7 MK Bled A PP1 22′, 1:8 MK Bled A 23′, 1:9 MK Bled A 29′, 1:10 MK Bled A 33′, 1:11 MK Bled A 34′, 1:12 MK Bled A 36′, 1:13 MK Bled A 37′, 1:14 MK Bled A 44′

Streli na gol: HD Jesenice  14 (8,2,4) ; MK Bled B  35 (14,12,9)

Kazni: HD Jesenice  6 (2,2,2) ; MK Bled B  – (-,-,-)

HD Jesenice: 1 Avsenek (GK), 25 Glavič B.(GK), 13 Langus (C), 24 Crnkič, 5 Bergelj, 20 Rep, 5 Korošec, 19 Grašič, 11 Sintič, 8 Vidic, 18 Kaltak, 15 Gavljak, 7 Glavič A., 21 Adrović , 22 Šmid, 10 Krupenko, 4 Jan, 9 Seršen, 17 Bizjak
Trener: Gaber Klinar

MK Bled B: 50 Justin (GK), 8 Titov, 96 Lesničar, 24 Vilman J., 43 Bohinc, 12 Džafić, 44 Borse, 16 Vilman B., 52 Oštir, 5 Babenko, 15 Oblak, 10 Križnar, 71 Pazlar, 48 Gomboc
Aljaž Novak

Sodnika: Denis Crnkić, Nataša Pagon

Odlično so začeli domači mlajši dečki tekmo proti ekipi MK Bled A, saj so povedli že v drugi minuti tekme. Žal veselje ni trajalo dolgo, saj so gostje izenačili praktično že iz prvega resnejšega napada za tem. V nadaljevanju so bili več pri paku Blejci, domačim pa se je ponudilo nekaj izvrstnih priložnosti za dosego zadetka iz protinapadov. Žal prav nobene od teh niso izkoristili. Kazen je prišla v šesti minuti, ko so gostje zadeli drugič.  Še dva, ali trije obetavni protinapadi so uspeli domačim v nadaljevanju, a izenačujočega gola niso uspeli doseči. V 14. minuti so Blejci iz drugega poskusa še tretjič zadeli domačo mrežo. Sledila je še izključitev na domači strani 18 sekund pred koncem tretjine, a se rezultat ni več spremenil. Domači so v prvi tretjini streljali osemkrat, gostje pa štirinajstkrat.

Če je sama igra v prvi tretjini še bila nekoliko enakovredna gostom, so železarji v drugi tretjini povsem popustili. Gostje so kot po tekočem traku dosegali zadetke. Le-ti so večkrat padli iz drugega, ali celo tretjega zaporednega strela, tako da domača obramba zares ni imela svojega dne. Goli so padali v 18., 19., 21., 22., 23., in 28. minuti tekme. Edino izključitev v drugem delu so si prislužili domači, saj je zaradi nabijanja na ogrado domača četa za dve minuti ostala brez enega od igralcev. V drugem delu je razbita domača četa zmogla le dva strela proti blejskim vratom, gostje pa so Gregorja AVSENEKa preizkusili dvanajstkrat.

Visok zaostanek po dveh tretjinah je zmagovalca tekme že odločil. V zadnji tretjini je tako priložnost za branjenje dobil še Bor GLAVIČ, ki pa mu branilci tudi niso nudili dovolj podpore. Nesrečna odbitka pri prvih dveh strelih tudi nista bila v pomoč in gostje so nadaljevali s polnjenjem domače mreže. Deseti gol so dosegli v 33. minuti, nato pa z zadevanjem nadaljevali še 34., 36. in 37. minuti. Sledilo je nekaj zatišnih minut, ko se je zdelo, da obe ekipi le še čakata na konec tekme. Domači so si v 34. minuti zaradi udarca s komolcem prislužili tudi edino izključitev v tretjem delu tekme. Zadnji zadetek v domačo mrežo je padel v 44. minuti, ko so Blejci zabili še štirinajstič.